Sleeping Bear

Top Boys Teams

RankTeam
1Traverse City Central
2Traverse City St. Francis
3Hart
4Traverse City West
5Manistee
6Benzie Central
7Mason County Eastern
8Ludington
9Kalkaska
10Bear Lake-Onekama

Top 25 Boys

RankGradeNameTeam
110Hunter Jones Benzie Central
211Drew SeabaseTraverse City Central
312Luke VenhuizenTraverse City Central
411Tyler GuggemosKalkaska
512Alex EnnsHart
611Thomas RichardsTraverse City St. Francis
712Zealand TarrantTraverse City St. Francis
811Brenden EndresTraverse City St. Francis
910Joe MuhaTraverse City Central
1011Isaac StoneTraverse City West
1110Clayton AckleyHart
1212Ransom HoeflingerManistee
1312Luke AndersonTraverse City West
1410Nate WingMason County Eastern
1510Josh KerrTraverse City St. Francis
1612Matt RitterTraverse City Central
1711Carter DeanTraverse City West
1810Jonah HochstetlerTraverse City West
1912Wesley VanPoortflietBenzie Central
2010Seth AckleyHart
2110Wyatt DeanHart
2212Spencer Vander ZwaagHart
239Arthur SietingGrand Traverse Academy
2411Noah BosleyHart
2512Andrew TalsmaLudington

Top Girls Teams

RankTeam
1Traverse City Central
2Hart
3Traverse City West
4Benzie Central
5Traverse City St. Francis
6Kingsley
7Ludington
8Manistee
9Kalkaska
10Shelby

Top 25 Girls

RankGradeNameTeam
111Julia FlynnTraverse City Central
212Avery McLeanTraverse City Central
39Aiden HarrandBuckley
49Alyson EnnsHart
511Audrianna EnnsHart
611Addison SwansonTraverse City Central
711Elliott SmithTraverse City West
812Savannah AckleyHart
912Lynae AckleyHart
1011Makenna ScottMaple City Glen Lake
1110Sophia RheinTraverse City St. Francis
1212Madylin McLeanTraverse City Central
1312Cierra GuayBenzie Central
1412Alison HankinsTraverse City Central
1510Kathleen VenhuizenTraverse City Central
169Ava KingTraverse City West
1710Anna NielsonTraverse City St. Francis
1811Lauren WooerKingsley
1912Alexis TracyBrethren
2011Elise JohnsonBenzie Central
2110Annie KlineLudington
2212Hannah SmithTraverse City West
2312Layla CreedHart
2412MacKenzie StittHart
2511Hayley VanWagonerBenzie Central